Apie mane

Apie mane

Natūralios kosmetikos gamyba pradėjau domėtis daugiau kaip prieš dešimt metų, kaip ir pačiomis levandomis, kurios užbūrė mane savo kvapu, grožiu, veiksmingų savybių ir jų panaudojimo būdų įvairove. Mano kasdienybėje levandos karaliauja daugelyje sričių: aromaterapijoje, kosmetikos gamyboje ir kulinarijoje. Savo kolekcijoje turiu įvairių levandų ir levandinų eterinių aliejų rūšių iš aplankytų šalių. Nuostabu, kaip tas pats augalas gali skirtingai kvepėti – priklausomai nuo auginimo sąlygų, klimato ir daug kitų veiksnių. 

Savo žiniomis bei iš levandų išgautais kvapais dalinuosi natūralios kosmetikos gamybos užsiėmimuose, kuriuos galite užsisakyti individualioms šventėms: mergvakariams, gimtadieniams, įmonių renginiams ir pan. Užsiėmimų metu pasakoju kvapnias istorijas, atskleidžiu kvepalų kūrimo meno subtilybes, pasidaliju žiniomis apie natūralius kvapus, naudojamus ingredientus, kosmetikos gamybos procesus. Šauniai leisdami laiką teoriją jungiame su praktika – degustuojame kvapus ir gaminame natūralią kosmetiką. 

Keliaudama su šeima po svečias šalis ieškau ne tik vietiniuose ūkiuose išdistiliuotų levandų eterinių aliejų, tačiau ir kitų aukščiausios kokybės žaliavų, kurias ir naudoju kosmetikos gamybos užsiėmimuose. Šias žaliavas ir specialią tarą taip pat galite įsigyti internetinėje parduotuvėje ir, pritaikę užsiėmimų metų įgytas žinias, savarankiškai namuose gaminti natūralią kosmetiką sau ir savo artimiesiems.

Internetinės parduotuvės skiltyje „Kūryba“ rasite ir mano mamos Gintarės Gudžiūnienės lino gaminius su levandų žiedais. Šiais gaminiais galėsite nudžiuginti brangius žmones ar papuošti savo namus.

Iki jaukių susitikimų!

Su šilčiausiais linkėjimais

Monika