Pristatymo informacija

Prekių pristatymas į pasirinktą Omniva arba LP express savitarnos paštomatą
Pasirinkus šį pristatymo būdą, prekės Jums bus pristatytos į Jūsų pasirinktą savitarnos paštomatą (Omniva arba LP express), kurį pasirinksite iš paštomatų sąrašo. Pristatymo kaina 4,50 €.  Prekės pristatomos per 1 – 5 darbo dienas po apmokėjimo patvirtinimo. Prekes iš paštomato galite atsiimti bet kuriuo Jums patogiu metu 24 val. per parą. Siuntą pristačius į pasirinktą paštomatą būsite informuoti SMS žinute, kurioje bus nurodytas durelių atrakinimo kodas. Siuntinio neatsiėmus per 7 kalendorines dienas, jis grąžinamas siuntėjui. Galimi vėlavimai dėl paštomatų darbo sutrikimų, pvz. šventiniu laikotarpiu. Taip pat nesant laisviems paštomatų skyreliams, siuntos gali būti pristatomos į artimiausią paštomatą.Dėmėsio! Jeigu supakuota dėžė su užsakytomis prekėmis būtų itin didelių gabaritų negu telpa į Omniva ar LP express paštomatų skyrelius, prekės gali būti siunčiamos per DPD paštomatus ar kurjerį. Pirkėjas bus apie tai papildomai informuotas.

Prekių atsiėmimas Vilniuje (Žirmūnų g. 5)
Internetu užsakytas prekes galite atsiimti nemokamai Vilniuje (Žirmūnų g. 5). Užsakymą galima atsiimti tik gavus pranešimą elektroniniu paštu, kad užsakymas paruoštas. Dėl užsakymo atsiėmimo laiko, prašome iš anksto kreiptis internetinėje parduotuvėje nurodytais kontaktais.

Dėmesio. Prekes pristatant per savitarnos paštomatus ar atsiimant prekes Vilniuje (Žirmūnų g. 5), minimali užsakymo vertė turi būti ne mažesnė negu 20 EUR (be pristatymo mokesčio).

Kiti prekių pristatymo būdai

Jeigu aukščiau nurodyti pristatymo būdai Jums nėra tinkami (arba užsakytų prekių kiekis nėra nedidelis, tuomet pristatymo išlaidos gali kainuoti pigiau nei 4,50  €) arba užsakymo vertė mažesnė negu 20 EUR, dėl užsakymo prašome kreiptis internetinėje parduotuvėje nurodytais kontaktais.